Jestę komiksiarzę?

Jestę komiksiarzę?
Nie wiem czy o tym słyszeliście, ale w dniach od 15 do 17 września 2017 roku, będzie odbywał się 28. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi (a więc w sumie już się zaczął :-) ).
Podczas tego wydarzenia, w sobotę, 16 września będzie miał premierę siódmy numer komiksowego Zin-u Mydło. W tym roku, tytuł zinu - będący też jego tematem przewodnim - brzmi: "Złe mydło". Tak się składa, że w owym magazynie, wśród prac autorstwa 34 zacnych rysowniczek i rysowników z całej Polski, znajdą się również bazgroły poczynione przez moją skromną osobę. Bazgroły owe, to już jednak nie jednokadrowy rysunek satyryczny, a czteroplanszowy komiks. Niby to nic wielkiego, ledwie kilka plansz, ale jednocześnie coś innego niż rysuję zazwyczaj.
Niestety Łódź jest dla mnie równie odległym miejscem co Władywostok czy Nowy Jork, więc osobiście na festiwal nie zawitam. Jeśli jednak jesteście z Łodzi lub okolic i grozi wam weekendowa nuda - ta impreza może być interesującym antidotum :-)
A! Gdyby ktoś szukał nowego numeru zinu Mydło, to znajdzie go 16 września na stoisku 19 w sektorze L, obiektu Atlas Arena.
 
z partyjnym pozdrowieniem
brat Krzysztof

Komentarze
Brak komentarzy...
Podpis:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola z gwiazdką muszą być wypełnione. Email nie jest publikowany.