Sondowanie Mocium Panie

Sondowanie Mocium Panie
Ludzkość jak dotąd nie wynalazła cudownego środka na karaluchy (sukcesem może być jedynie maść na szczury), ale w kosmos to się latać chce :-)
 
Na 12 listopada 2014 planowane jest spotkanie sondy Rosetta z kometą 67P/Churyumov–Gerasimenko i posadzenie na niej lądownika. Przyznaję że kibicuję jajogłowym i byłoby fajnie, gdyby to całe przedsięwzięcie się powiodło, bo z tego co widać, to sporo wysiłku i czasu zainwestowano w całą eskapadę.
A poniżej filmik promujący owo wydarzenie.
Nie jest to materiał zrealizowany przez Tomasza Bagińskiego (piękna robota), ale myślę że ten tutaj jest równie fajny :-)

Komentarze
Podpis: Melania Szara
15-11-2014
Czarne malunki, czarne "krakanie", czarnowidztwo to i lądowanie w czarnych kolorach. Wniosek: tylko kolorowe chomiki są w stanie bez problemów zdobywć barwny wszechświat.
:-) Dlatego też przychyliłem się do vox populi i dwa ostatnie chomikowe paski komiksowe były już w wersji "kompromisowej" - zbliżonej do papierowej, ale za to z kolorkami :-)
Podpis: Andrzej
13-11-2014
Jak zwykle fajna dawka humoru na temat wydarzeń, które większość ludzi traktuje śmiertelnie poważnie. Ja zdecydowanie wolę wersję Krzycha;D
A dziękuję bardzo :-) Niemniej mam drobne wyrzuty sumienia, że tym rysunkiem wykrakałem małą kraksę lądownika :-)
Podpis:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola z gwiazdką muszą być wypełnione. Email nie jest publikowany.