Panie! Co tak drogo?

Panie! Co tak drogo?
Kilka osób pytało mnie niedawno o chomikowe gadżety. Kiedyś istniał chomikowy sklepik, ale po spektakularnym "sukcesie" został zamknięty. Planowałem przed świętami zrobić jakiś konkurs i rozdać wam choć trochę kubków pod choinkę :-) ale ani czas, ani dziurawy budżet mi na to w tym roku nie pozwolą. 

Wygospodarowałem jednak kilka wolnych chwil i uruchomiłem mały sklepik w ramach serwisu Koszulkomat. Ceny są jakie są i specjalnie nie mam na nie wpływu (no, może oprócz marży w porywach do 5 zł), więc za ich wysokość się nie gniewajcie - w tym serwisie ja też jestem tylko klientem. 
Co do jakości koszulek się nie wypowiem - nie miałem ich w ręku. Podstawowe modele jakie przypinałem do wzorów to "Fruit of the loom", czyli marka "premium" stosowana przez niektóre znane blogerki modowe (pozdro dla kumatych), aby było taniej i - chyba - ekskluzywniej ;-) Pod wzór można jednak podstawić cokolwiek innego, co jest w Koszulkomacie. Koszulki są w rozmiarach standardowych oraz - wstawione osobno - w rozmiarach dla wyrośniętych ;-)
Samych wzorów za dużo nie ma, ale po prostu - jak już pisałem - nie wyrabiam się czasowo i więcej ich raczej nie wrzucę. Zresztą sklepik będzie działał max. do końca grudnia, więc nie widzę sensu aby zarzucać go wzorami.

Jeśli więc macie apetyt na chomikowy kubek lub koszulkę - zapraszam :-)

A link do sklepu macie tutaj.
Możecie też kliknąć na odpowiednim banerze po lewej stronie.

Komentarze
Brak komentarzy...
Podpis:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola z gwiazdką muszą być wypełnione. Email nie jest publikowany.